przyjaciel wesołego diabła

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
BENITKA
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2008, o 21:50

przyjaciel wesołego diabła

Post autor: BENITKA » 17 lut 2008, o 22:07

:twisted: bardzo chcialabym obejrzec to jeszcze raz i sprawdzic czy tak jak kiedys bedzie przerarzal mnie diabel piszczalka :D czy wie ktos gdzie mozna znalesc ten film. w sumie zalezy mi na kazdej informacji na ten temat :) z gory dzieki

Awatar użytkownika
Misiek :)
Posty: 366
Rejestracja: 12 paź 2006, o 07:18
Lokalizacja: Miastko

Post autor: Misiek :) » 17 lut 2008, o 22:55

Bardzo proszę :)

informacje podstawowe są tutaj:
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/121989

... a film do ściągnięcia jest tu :)
http://torrenty.org/torrent/79456

weryfany
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2007, o 07:03
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: weryfany » 18 lut 2008, o 10:57

No ja pamiętam jak w tv były podzielone na odcinki a teraz mam obecnie w 1 części ale to chyba to samo. :D

BENITKA
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2008, o 21:50

Post autor: BENITKA » 18 lut 2008, o 15:40

dzieki wielkie:) nareszcie zaznam spokoju :D
weryfany pisze:No ja pamiętam jak w tv były podzielone na odcinki a teraz mam obecnie w 1 części ale to chyba to samo. :D
pelnometrarzowy to byl "przyjaciel wesolego diabla"a w tv lecial serial "przyjaciele wesolego diabla" ktory tez z checia sobie przypomne (byl tam chlopiec na wozku inwalidzkim, i piszczalka pojawil sie pierwszy raz podczas burzy, traumatyczna scena! :) ale tego tez nie potrafie znalesc. napisz z kad go masz.dzieki :wink:

weryfany
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2007, o 07:03
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: weryfany » 18 lut 2008, o 17:40

a czyli co innego ale podobnie sie zwie, no ja to mam z torrentów ale z rok temu zaciągnełem, teraz to już chyba śladu po nim nie ma :/

BENITKA
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2008, o 21:50

Post autor: BENITKA » 18 lut 2008, o 18:06

szukalam i nie znalazlam, trudno, ale nie trace nadzieji :)

milla
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 10:26

Post autor: milla » 18 lut 2008, o 23:05

No i słynny tekst z filmu"ja kudłaty durnowaty nie wiedziałem co to taty":)pamiętam to z dzieciństwa i ostatnio ściągnęłam z torrentów..warto obejrzeć po tylu latach:)


weryfany
Posty: 7
Rejestracja: 23 sie 2007, o 07:03
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: weryfany » 22 lut 2008, o 17:28

Zapomniałem o opisie :D


Od wieków toczą mieszkańcy Krainy Jasności walkę z Duchem Ciemności. Stary, mądry i dobry Witalis jest jedynym człowiekiem, któremu udało się wydostać z jego labiryntu. Pewnego dnia Witalis traci nagle wzrok. Aby mógł go odzyskać, jego wychowanek Janek musi wyruszyć do królestwa Ducha Ciemności i stoczyć z nim walkę. W tej niebezpiecznej wyprawie towarzyszy chłopcu przygodnie spotkany Piszczałka, diabeł dobrotliwy, śmieszny, ale i wielce pożyteczny. Obaj trafiają najpierw do kraju olbrzymów i liliputów, udaje się im uniknąć straszliwych tortur, docierają do królestwa Ducha Ciemności. Janek zostaje zamknięty w labiryncie, wydostaje się jednak i wzywa Ducha Ciemności na decydującą i ostateczną walkę. Pokonuje jego groźnego strażnika i odzyskuje cudowny kryształ, który dostał od Witalisa, a który wskazuje mu drogę powrotną do domu, gdzie zastaje swego opiekuna już zdrowego i pełnego sił.

ODPOWIEDZ