Gwidona - przygody małej śrubki

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
odislaw
Posty: 85
Rejestracja: 21 sie 2007, o 22:54
Lokalizacja: z nikąd

Gwidona - przygody małej śrubki

Post autor: odislaw » 19 gru 2007, o 21:06

Kochani, swgo czasu, w latach ' 80, w "Magazynie Rodzinnym" drukowane były w odcinkach przygody Gwidony- śrubki. Bardzo lubiałem je czytać i zawsze czekałem z niecierpliwoscią na nowy numer gazety. Czy ktos z Was wie gdzie można zdobyć jakieś informacje na temat tej bajki? W necie coś nie mogę znalezc....Moze wydano jakąś książkę?
Będę bardzo widzieczny za informacje...

p.s. W tej samej gazecie drukowano także przygody dwojga dzieci, chłopca i dziewczynki, a takze( o ile pamiętam ich pieska) napisane przez tą samą autorkę, może tez macie jakies informacje, nie pamiętam ani tytułu, ani nazwiska autorki
...wiele lat, wiele dni czas nas uczy pogody....

Awatar użytkownika
Helmutt
Posty: 324
Rejestracja: 18 paź 2007, o 06:20
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Gwidona - przygody małej śrubki

Post autor: Helmutt » 20 gru 2007, o 05:47

odislaw pisze:Kochani, swgo czasu, w latach ' 80, w "Magazynie Rodzinnym" drukowane były w odcinkach przygody Gwidony- śrubki. Bardzo lubiałem je czytać i zawsze czekałem z niecierpliwoscią na nowy numer gazety. Czy ktos z Was wie gdzie można zdobyć jakieś informacje na temat tej bajki? W necie coś nie mogę znalezc....Moze wydano jakąś książkę?
Będę bardzo widzieczny za informacje...
Świetne były te opowiastki o Gwidonie. Moja mama miała całą stertę "MR", więc miałem okazję poznać wszystkie odcinki. Niestety nawet nie wiem kto był autorem, książki też raczej nie kojarzę.
p.s. W tej samej gazecie drukowano także przygody dwojga dzieci, chłopca i dziewczynki, a takze( o ile pamiętam ich pieska) napisane przez tą samą autorkę, może tez macie jakies informacje, nie pamiętam ani tytułu, ani nazwiska autorki
"Ada, nic tylko gada"? Była taka historyjka w odcinkach, w "MR" o przygodach tytułowej Ady i jej kolegi Pawła. Bo tylko to mi na myśl przychodzi.

ODPOWIEDZ