"chlopak z plakatu" ???

Moderatorzy: Robi, biały_delfin

ODPOWIEDZ
sigal
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:27

"chlopak z plakatu" ???

Post autor: sigal » 14 sie 2006, o 22:45

czesc dziewczeta i chlopaki !!!

jestem tu dzis po raz pierwszy...
przelecialem prawie cale forum i nie znalazlem zadnych 'wspomnien' na temat kreskowki, czyba wegierskiej, o chlopaku, kt. wychodzil z plakatu 'po' rozne przygody i mial na imie Lukasz, przynajmniej w polskiej wersji...
pamietam to dokladnie, bo cale swoje dziecinstwo uwazalem, ze rodzice mnie oszukali, ze nie ma takiego imienia Lukasz, bo nikt kogo znalem sie tak nie nazywal, oprocz... oprocz chlopaka z kreskowki, chlopaka z plakatu...
pamieta to ktos ???

pzdr ;]

Geo Dutour
Posty: 292
Rejestracja: 24 maja 2006, o 21:10

Re: "chlopak z plakatu" ???

Post autor: Geo Dutour » 16 sie 2006, o 08:22

sigal pisze:czesc dziewczeta i chlopaki !!!

jestem tu dzis po raz pierwszy...
przelecialem prawie cale forum i nie znalazlem zadnych 'wspomnien' na temat kreskowki, czyba wegierskiej, o chlopaku, kt. wychodzil z plakatu 'po' rozne przygody i mial na imie Lukasz, przynajmniej w polskiej wersji...
pamietam to dokladnie, bo cale swoje dziecinstwo uwazalem, ze rodzice mnie oszukali, ze nie ma takiego imienia Lukasz, bo nikt kogo znalem sie tak nie nazywal, oprocz... oprocz chlopaka z kreskowki, chlopaka z plakatu...
pamieta to ktos ???

pzdr ;]
Pamiętam "Łukasza z plakatu". Dokładny tytuł to "Chłopiec z plakatu" i raczej czechosłowackie to było. Co do samego imienia to faktycznie jego popularność przyszła dopiero w późnych latach 80. W latach powojennych (50., 60. i trochę jeszcze 70.) nie było to imię specjalnie popularne.

Robi
Moderator
Posty: 2379
Rejestracja: 23 gru 2004, o 23:10
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Robi » 17 sie 2006, o 17:59

O chlopaku z plakatu jest juz temat wiec po co zasmiecac forum i zakladac kolejny taki sam , patrz 8 strona
A bajak byla swietna

ODPOWIEDZ