Post
autor: Robi » 28 sty 2013, o 13:12
1.08.1988
Program 1
17:00 Program dnia
17:05 Człowiek dla człowieka - magazyn PCK
17:15 Teleexpress
17:30 Tajemnice Enigmy (5) - serial TP
18:15 Koncert fortepianowy F-moll op. 21 Fryderyka Chopina w wykon. M. Drewnowskiego i Orkiestry Filharmonii Narodowej
18:50 Dobranoc: ''Mistrz doradek na dnie morza''
19:00 Echa stadionów
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Teatr Telewizji - spektakl na bis: Marian Hemar ''To co najpiękniejsze'' reż A. Łapicki
21:40 Żniwa '88
21:55 W odblaskach łuny - dok. film TP
22:40 DT - Komentarze
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Antena ''Dwójki'' na najbliższy tydzień
19:00 Zatrzymane w kadrze
19:30 Galeria 7 milionów: ''grafika A. Kowalczyka''
20:00 Wielki Koncert Warszawski
21:00 Gdzie jest Piekutoszczak, Piecyk i inni - Obrazki z Targowej
21:30 Panorama dnia
21:45 Biografie: Paul Gauguin (7-ost) - serial prod. francuskiej
22:45 Piosenka aktorska
23:00 Wieczorne Wiadomości
2.08.1988
Program 1
8:50 Domator
9:00 Teleferie: ''Krąg'' - mag. harcerzy
9:25 Kino Teleferii: ''Samochodzik i Templariusze'' (1) - serial TP
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Film dla II zmiany: ''Złote obrączki'' (1) - serial prod. hiszpańskiej
16:30 Program dnia i DT - Wiadomości
16:35 Jarocin '87 - muzyka i moda
16:55 Telewizyjny informator wydawniczy
17:15 Teleexpress
17:30 Całe życie z okrętami - dok. film TP
18:20 Flesz - mag. rozrywkowy
18:50 Dobranoc: ''Wielkie przygody małego obieżyświata''
19:00 Kram - mag. konsumenta
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Złote obrączki (1) - serial prod. hiszpańskiej
21:00 Konferencja prasowa rzecznika rządu Jerzego Urbana
21:25 Ziemia nieobiecana - dok. film TP
22:25 Michaił, Michaił... - dok. film
22:40 DT - Komentarze
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Ojczyzna-polszczyzna: ''Środa, ale średzki''
18:45 Za chwilę dalszy ciąg programu
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Studio Sport
20:00 Sentymentalne ślady (6): ''Cień Beethovena''
21:00 Leningrad, szare słońce - rep.
21:30 Panorama dnia
21:45 Ekranizacja literatury światowej: ''To niepewne uczucie'' () - serial prod. angielskiej
22:50 Rozmowy intymne
23:20 Wieczorne Wiadomości
3.08.1988
Program 1
8:50 Domator
9:00 Teleferie najmłodszych: ''Tato, już lato''
9:30 Kino Teleferii: ''Szagma, albo zaginione światy'' (22) - serial prod. francuskiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Film dla II zmiany: ''Śledztwo porucznika Tomaszka'' - film fab. TP
16:35 Tobie, Polsko śpiewamy - VII Światowy Festiwal Chórów Polonijnych w Koszalinie
17:00 Program dnia i DT - Wiadomości
17:05 Losowanie Express i Super Lotka
17:15 Teleexpress
17:30 Ginąca przyroda (6) - serial prod. węgierskiej
17:55 Książki, książki...
18:30 Laboratorium
18:50 Dobranoc: ''Miś Uszatek''
19:00 Pójść na całość? - pr. publicystyczny
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Zwierciadło czasu: ''Prywatne życie Olgi Iwanowej'' - film fab. prod. radzieckiej
21:25 Żniwa '88
21:35 Klub międzynarodowy
22:10 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w pięcioboju nowoczesnym kobiet - jazda konna
22:40 DT - Komentarze
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Studio Sport: Wybór sportowca miesiąca
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Zwierzęta wokół nas
20:00 Antarktyda, zapis podróży - film dok.
21:00 Studio Sport: Klub Olimpijczyka
21:30 Panorama dnia
21:45 Miłości, gdzie cię szukać? - film obyczaj. prod. węgierskiej
23:15 Wieczorne Wiadomości
4.08.1988
Program 1
8:45 Domator
8:55 Kino Teleferii: ''W poszukiwaniu kapitana Granta'' - serial prod. bułgarsko-radzieckiej
10:00 DT - Wiadomości
10:10 Film dla II zmiany: ''30 spraw majora Zemana'' (5) - serial prod. czechosłowackiej
17:10 Program dnia i DT - Wiadomości
17:15 Teleexpress
17:30 Co, gdzie, kiedy? - teleturniej
18:15 Ojczysty Bałtyk - rep.
18:45 Patrol - mag. wojskowy
18:50 Dobranoc: ''Pająk chwat wszystkich brat''
19:00 Teraz - tygodnik gospodarczy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 30 spraw majora Zemana (5) - serial prod. czechosłowackiej
21:35 Pegaz
22:20 Studio Sport: Mistrzostwa Świata w Pięcioboju Nowoczesnym Kobiet - szermierka
22:40 DT - Komentarze
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Zatrzymane w kadrze
19:00 Mrągowo, Piknik country '88 - rep.
19:30 Życie muzyczne - Matura w gdańskiej Szkole Baletowej
20:00 Ciężarowcy
20:30 Zaproszenie do teatru ''Syrena'': ''Wertyński i inni''
21:00 Express reporterów
21:30 Panorama dnia
21:45 Kino studyjne Dwójki: ''Odrażający, brudni i źli'' - film fab. prod. włoskiej
23:45 Wieczorne Wiadomości
5.08.1988
Program 1
8:50 Domator
9:00 Teleferie z kukułką
9:30 Kino Teleferii: ''Syn strzelca'' (4) - serial prod. NRD
10:00 DT - Wiadomości
10:10 DT - Reforma gospodarcza
10:25 Piegus (1) - serial przygod. prod. rumuńskiej
11:30 Domator
16:50 Program dnia i DT - Wiadomości
16:55 Za kierownicą
17:15 Teleexpress
17:30 W starym kinie: ''Sportowiec mimo woli'' - film fab. prod. polskiej
18:35 Studio Sport: MŚ w pięcioboju nowoczesnych kobiet - pływanie
18:50 Dobranoc: ''Cudowny talizman''
19:00 Monitor Rządowy
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 W środku lata - film obyczaj. TP
21:25 Żniwa '88
21:40 Czas - pr. publicystyczny
22:15 Konwój - województwo szczecińskie
23:05 DT - Komentarze
Program 2
17:55 Program dnia
18:00 Program lokalny
18:30 Polak w przyrodzie: ''Walk Away w Debreczynie'' - rep.
19:00 Magazyn ''102''
19:30 Dookoła świata: ''W Waszyngtonie''
20:00 Magazyn ''Piątek''
21:30 Panorama dnia
21:45 Filmy z Jeane Moreau: ''Kochankowie'' - film fab. prod. francuskiej
23:10 Wieczorne Wiadomości
23:25 Telewizja nocą
6.08.1988
Program 1
8:05 Tydzień na działce
8:35 Piłkarka kadra czeka
8:50 Program dnia
8:55 Kino najmłodszych: ''Król Drozdobrody'' - film fab. prod. czechosłowacko-RFN
10:30 DT - Wiadomości
10:40 Stare, nowe, najnowsze
11:35 Bydgoskie impresje muzyczne - fragmenty koncertu galowego festiwalu BIM '88 (1)
12:20 Azymut - wojsk. pr. public.
12:50 Bariery - problemy ludzi niepełnosprawnych
13:20 Telewizyjny koncert życzeń dla honorowych krwiodawców
13:50 Wędrówki dalekie i bliskie: ''Dwie świątynie'' - film dok. prod. węgierskiej
14:45 Antologia dramatu powszechnego: Aleksander Kopkow ''Słoń'' reż I. Cywińska
16:15 Losowanie Dużego Lotka
16:25 Konwój
17:15 Teleexpress
17:30 Pod jednym dachem (7) - serial prod. czechosłowackiej
18:10 Szok-2 - dok. film TP
18:30 Butik - program Grażyny Szcześniak
19:00 Dobranoc: ''Bolek i Lolek''
19:10 Z kamerą wśród zwierząt: ''Księżniczka sawanny''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Sobotni seans filmowy: ''Był sobie łajdak'' - western prod. USA
22:05 Tydzień w polityce
22:15 Telewizyjny przegląd sportowy
22:45 Piknik country - Mrągowo '88: ''saloon''
23:35 DT - Wiadomości
23:45 Anegdoty teatralne Igora Śmiałowskiego
23:50 Kino nocne: ''Inspektor Bellamy'' (6) - serial krymin. prod. australijskiej
0:30 Program na jutro
Program 2
14:55 Sobota w ''Dwójce'' - powitanie
15:00 Magazyn auto-moto
15:30 Akcja O.P.E.N. - serial sensac. prod. francuskiej
16:30 Legendy filmu: Alain Delon
17:20 Polska Kronika Filmowa
17:30 Spektrum
18:00 Program lokalny
18:30 Wielka gra - teleturniej
19:30 Przeboje opery i baletu - Interfashion '88
20:00 Studio Sport: Finał kontynentalny Mistrzostw Świata na żużlu - Leszno '88
21:30 Panorama dnia
21:45 Muzyka
22:05 Lata dwudzieste, lata trzydzieste: ''Romans Teresy Hennert'' - film TP
23:35 Wieczorne Wiadomości
7.08.1988
Program 1
7:00 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem II)
7:20 TTR: Zajęcia wakacyjne (sem IV)
7:40 Program dnia
7:45 Po gospodarsku - mag. spraw wiejskich
8:15 Tydzień
9:00 Kino Teleferii: ''Ballada o walecznym rycerzu Ivanhoe'' - film fab. prod. radzieckiej
10:30 DT - Wiadomości
10:35 W królestwie owadów (2) - serial dok. prod. francuskiej
11:05 Bydgoskie impresje muzyczne - fragmenty koncertu galowego festiwalu BIM '88 (2)
11:50 7 anten
12:20 Kraj za miastem - rep.
12:50 Telewizyjny koncert życzeń
13:40 Portrety: ''Jerzy Janicki, lekcja poloneza'' - film dok.
14:30 Studio Sport: Międzynarodowy turniej w zapasach im. Władysława Pytlasińskiego
14:45 Gdzie są taśmy z tamtych lat
15:15 W kamiennym kręgu (10) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
16:15 W kamiennym kręgu (11) - serial obyczaj. prod. brazylijskiej
17:15 Teleexpress
17:30 Studio Sport: MŚ w pięcioboju nowoczesnych kobiet - bieg przełajowy
18:10 Marek Sierocki zaprasza
18:30 Antena
19:00 Wieczorynka: ''Trzy misie''
19:30 Dziennik Telewizyjny
20:00 Komediantka (1) - serial TP
20:55 Sportowa niedziela
21:25 Konwój
22:15 7 dni na świecie
22:30 DT - Wiadomości
22:35 W kamiennym kręgu (10) - serial prod. brazylijskiej
23:35 W kamiennym kręgu (11) - serial prod. brazylijskiej
Program 2
9:50 Przegląd tygodnia (dla niesłyszących)
10:25 Film dla niesłyszących: ''Komediantka'' (1) - serial TP
11:25 Wojskowy pr. dokumentalny
11:55 Jutro poniedziałek
12:15 Niedziela w ''Dwójce'' - powitanie
12:20 Sztuka ogrodowa w Polsce: ''Ogrody sentymentalne''
12:50 Ptaki: ''Dzika Ameryka'' - dok. film przyrodniczy prod. USA
13:20 100 pytań do... prof. Mikołaja Kozakiewicza
13:50 Bliżej świata - przegląd telewizji satelitarnych
15:25 Studio Sport: Formuła 1 - GP Węgier
15:45 Pieśni, płyń hen w świata strony... - rep. muzyczny
16:15 Studio Sport: Formuła 1 - GP Węgier
16:35 Kalejdoskop filmowy ''Kino-OKO''
17:20 Studio Sport: Formuła 1 - GP Węgier
17:45 Opowieści Michaiła Zoszczenki
18:00 50-tka pana Janka - kabaret Jana Pietrzaka
19:00 Tadeusz Kantor: ''Moja historia sztuki'' - rozdział 1 (wg. J. Malczewskiego)
19:30 Utwory kompozytorów polskich gra Józef Stempel
20:00 Studio Sport: Finały Międzynarodowego turnieju zapaśniczego im. Władysława Pytlasińskiego
21:00 Sensacje XX wieku: ''Trzy tajemnice Hitlera'' (1)
21:30 Panorama dnia
21:45 Dallas (2) - serial obyczaj. prod. USA
22:40 Goście Pikniku Country '88
23:35 Wieczorne Wiadomości